Julge valik! 30-aastane mees seletab, miks ta igapäevaselt kontsakingades ringi vehib

 (11)

Julge valik! 30-aastane mees seletab, miks ta igapäevaselt kontsakingades ringi vehib
Kuvatõmmis videost

30-aastane austraallasest kindlustustöötaja Ashley Maxwell-Lam näeb välja nagu harilik pintsaklipslane, kes kannab igapäevaselt korrektset ülikonda. Kuid kui pilk tema jalgadel peatub, on tegu juba millegi erakordsega – 182 sentimeetrit pikk mees kannab kogu aeg 15-sentimeetriseid stiletosid. Enda sõnul tunneb ta end kontsadel võitmatuna, vahendab Mirror.

Kuvataõmmis

Sydney kindlustusettevõtte projektijuht rääkis kohalikule meediale, kui lahe see on: “Keegi ei eelda, et minupikkune ja veel mees kannaks 15 sentimeetrise kontsaga kingi.” Ashley rääkis, et hakkas stiletosid kandma tänu ühele naiskolleegile, kes muljetas, millist enesekindlust ja tugevust see annab. “Mõtlesin sellele natuke, läksin kingapoodi, proovisin kontsakingi ja tundsin, kuidas mul peas lambipirn põlema läks,” meenutas mees. “Tundsin end enesekindlalt, võitmatuna, võimukalt – nagu kõik oleks võimalik.”

Kuvatõmmis videost

Mehel on kollektsioonis üheksa paari stiletosid, millest neli on tööl käimiseks ja ülejäänud vabal ajal kandmiseks. Sydney on enda sõnul ilma kontsadeta 182-sentimeetrit pikk, niisiis kontsadena on ta pea kahemeetrine. Alguses mees pelgas oma ülemusele selle teemaga läheneda, ent mõtestas teema enda jaoks lahti. “Teadsin, et selle kasud kaaluvad võimaliku kriitika üles.”

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare