Kolm üllatavat põhjust, miks mehed armastavad armastada

 (3)
Kolm üllatavat põhjust, miks mehed armastavad armastada
Allikas: Unsplash

Võib tunduda iseenesest mõistetav, miks mehed armastavad naisi. Tegelik põhjus selgub aga siis, kui mees sind armastab. Põhjus on mehele sama üllatav kui naisele. Noorte Hääl toob sinuni kolm põhjust, miks mehele meeldib armastada.

1. See näitab tema rüütellikkust

Mees pole kunagi sellisel missioon nagu siis, kui ta kohtab naist, kelle vastu tal tekivad tunded. Sellel hetkel muutub mehe jaoks tema enda elu väga tähtsaks. Ta hakkab hindama oma tööd, karjääri ja kodu. Miks? Ei, ta ei muutu enesekeskseks. Ta tahab veenduda, et suudab pakkuda naisele parimat. Siit ka põhjus, miks meestele meeldib armastada – see toob esile tema parimad omadused.

2. Armastus toob mehes esile tahtmise kaitsta

Kui mees armub naisesse, muutub naine tema jaoks hindamatuks. Mehe väärtushinnangud muutuvad ja ta on valmis kõigeks, et oma naise kaitseks välja astuda. Mees tunneb, et ta ei ole enam üksinda ja seda enam soovib ta oma kaasale igas asjas toeks olla.

3. Armastus annab mehe elule suurema mõtte

Mehed muutuvad, kui neil on eesmärgid. Ükski mees pole niisama valmis abielluma ja lapsi saama. Neil on vaja mingit suuremat eesmärki ja mõtet. Kui mees on aga oma armastatud naisega koos, siis ta on õnnelik ja tahab eluga kuskile jõuda.

Seotud lood:

Mehed armastavad naisi ka seetõttu, et see ajendab neid võtma suuremaid riske ja vastu astuma katsumustele, mida elu ette söödab. Armastus mõjub üldjoontes meestele hästi ja toob neis välja parima.

Allikas: yourtango.com

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare