Kuidas see võimalik on? Teismeline elas üle õõvastava liiklusõnnetuse. Sõiduki kiirus oli meeletu

 (2)
Kuidas see võimalik on? Teismeline elas üle õõvastava liiklusõnnetuse. Sõiduki kiirus oli meeletu
Ekraanitõmmis

Teismeline kihutas autoga kiirteelt välja, sõites kiirusel 168 kilomeetrit tunnis. Auto purustas teetõkke ja kukkus all olevale teele. Dramaatilise autoõnnetuse salvestas kohalik videokaamera.

VAATA VIDEOT SIIT:

Õnnetus toimus Argentina pealinnas Buenos Aireses. Autoroolis oli 19-aastane Patricio Avila, kes sõitis Volkswagen Voyage'iga. Ühel hetkel kaotas noormees sõiduki üle juhitavuse. Kui auto kukkus kõrgemal olevalt teelt alla, olid teised autojuhid sunnitud peatuma. Tuletõrjujad lõikasid noormehe sõidukist välja.

Hetkel on Patricio haiglas ja paraneb. See, et ta ellu jäi, on ime. Ta sai vigastusi mitmesse kehapiirkonda. Samas saab noormees hetkel iseseisvalt hingata ja süüa.

Kohalikud spekuleerivad, et tegemist võis olla enesetapukatsega. Samas lükkab noormehe perekond taolised väited ümber.

Ühe pealtnägija sõnul on see uskumatu, kuidas keegi saab taolise liiklusõnnetuse üldse üle elada. Tüdruku sõnul olid kõik kohad verd täis ja noormeest oli autost äärmiselt keeruline kätte saada. Enne, kui tuletõrjujad jõudsid sündmuskohale, oli noormees poole kehaga autost väljas.

Ametivõimude sõnul on liiklusõnnetuse teinud autole tehtud korduvalt trahve kiiruseületamise ja autoroolis nutitelefoni näppimise eest.

2quick start
Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare