Madonnaga tuuritanud Jaan Roose annab peadpööritava trikietenduse Tõrva LoitsulMadonnaga tuuritanud Jaan Roose annab peadpööritava trikietenduse Tõrva Loitsul
Foto: Facebook

13. augustil Tõrva Veskijärve ääres toimuv Tõrva Loits on suurlavastusse kaasanud Madonna 2012. aasta tuuri slackliner'i ja oma ala maailmameistri Jaan Roose. Värskast pärit köieakrobaatika tipp näitab Eesti suurimal tule, vee ja muusikalavastusel oma vingemaid trikke.

Jaan Roose pole mitte ainult slackline-i ehk köieakrobaatika tippmeister, vaid on vaatamata oma noorele elae püüdnud juba suurt tähelepanu ka väljaspool Eestit. Nii on ta osalenud Madonna 2012. aasta MDNA-i maailmatuuril ning esinenud megastaariga USA suurimal spordisündmusel Super Bowl Half Time Show-l, mida vaatas 114 miljonit inimest.

Vaata, kuidas Jaan Roose teeb slackline trikke ja näitab samas oma tippvormis keha:

Get Naked - Slackline - Jaan Roose from MTÜ Vabadussport on Vimeo.

Üritus panustab sel aastal eriti suurelt superlavastuse showsse, mis kätkeb endas tuleskulptuure, vee- ja vahuetendust, üle 200 tantsijaga koreograafiamöllu. Lisaks näeb palju muid vaatemängulisi efekte, millest paljusid teostatakse esmakordselt ning ainult ühel õhtul.

Tõrva Loitsu selleaastane teema on 25 aastat taasiseseisvumist, mis tõstatab teema Eesti ja eestlaste muutumisest või paigalejäämisest nende märgiliste aastate jooksul. Lavastuse sõnameister on Mihkel Raud.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare