Mine vaata kindlasti: Tallinna Ülikooli avab 15. märtsil uksed

 (2)
Mine vaata kindlasti: Tallinna Ülikooli avab 15. märtsil uksed
Pilt on illustreerivFoto: Hendrik Osula

Tallinna Ülikool võtab tudengeid vastu väga paljudel ja erinevatel erialadel nii bakalaureuse-, magistri- kui ka doktoriõppes. Et rohket valikut vahetult tutvustada, korraldab ülikool 15. märtsil algusega 10.00 Avatud uste päeva.

Õppimishuvilisi ootavad erialade mess, kus nõu annavad õppejõud ning üliõpilassaadikud, toimuvad infotunnid ülikoolist, erialadest ja sisseastumisest, linnakutuurid, aga ka meelelahutuslikud tegevused, nt escaperoom, fotoboks ja pop-up lounge.

Tallinna Ülikoolis on kolme liiki õppekavasid:

-Õppekohtadega õppekavad (on teada, mitu tudengit vastu võetakse). Tänavu saab olema konkurss siin pisut tihedam, kuna mitmetel erialadel on õppekohti veidi vähem.

-Lävendipõhise vastuvõtuga õppekavad

-Tasulised ehk ingliskeelsed õppekavad. Nende hulgas on ka kolm täiesti uut: inimõigused digitaalses ühiskonnas, sotsiaalne ettevõtlus ning haridusinnovatsiooni juhtimine.

Mitmeid muutusi on ka eestikeelsetel õppekavadel, ühiseks kavaks on saanud reklaam ja suhtekorraldus, uue nime ja sisuga on matemaatika, majandusmatemaatika ja andmeanalüüs. Magistriõppes saab taas õppida erialal „Informaatikaõpetaja, kooli infojuht".

Täpsemat teavet saab SIIT.

Avatud uste päev: tlu.ee/avatuduksed

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare