Miss Raplamaa Anni Velks: mõtlesin, et nüüd on minu aeg


Miss Raplamaa Anni Velks: mõtlesin, et nüüd on minu aeg
Miss Raplamaa 2018Foto: Rauno Vahtre

24. korda valitud Miss Raplamaa tiitli võitis Raplas Sadolini spordihoones peetud iludusvõistlusel 20-aastane Anni Velks. Ka publiku lemmiku tiitel kuulus talle.

"Eelmine aasta ma veel jälgisin jah. Kuigi ma mõtlesin eelmisel aastal ka selle peale, et võiks, aga siis oli kooliga kiire ja ei jõudnud," rääkis Velks "Vikerhommikus".

Sel korral liitus Velks võistlusega kohe, kui missivõistlust tutvustav video internetti jõudis. "Kohe, kui tuli video üles, et otsivad uusi kandidaate, siis ma mõtlesin, et nüüd on minu aeg. Minult küsiti ka, et kuidas missid sinna lähevad, vanused on 17-23, siis ma ütlesin, et sellel pole absoluutselt vahet, sa pead ise tundma, millal on sinu õige aeg," rääkis ta.

Missvõistluste väliselt tegeleb Velks sisekujundusega ning lõpetas vastava eriala veebruaris. Missivõistluste võitu peab Velks pigem trumbiks. "Ma arvan, et see on ikka kasuks mulle, kedagi ei tohiks ära ehmatada. See peaks juurde andma palju, see näitab, et ma suudan, on julgust ja tahtmist," põhjendas ta.

Loe refereeritud artiklit pikemalt ERRist.

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare