Mõru maitse suus? Taylor Swifti kurikuulus eks peab lauljatari sünnipäeva aasta kõige nõmedamaks päevaks

 (1)
Mõru maitse suus? Taylor Swifti kurikuulus eks peab lauljatari sünnipäeva aasta kõige nõmedamaks päevaks
Foto: Mario Anzuoni, REUTERS

John Mayer ja Taylor Swift olid mitu aastat tagasi paar ning sellest sündis hiljem ka lauljatari kurikuulus hittlugu "Dear John". Paistab, et lahkumineku haavad pole aga tänaseks päevaks veel ära paranenud, sest mees otsustas sünnipäeva tähistanud lauljatarile edastada erakordselt kibeda sõnumi.

Taylor Swift sai eile 27-aastaseks ning John Mayer läkitas sel puhul sotsiaalmeediasse eriti mürgise säutsu: "Teisipäev, 13. detsember võib olla aasta kõige nõmedam päev, ideeliselt." Sõnum on nüüdseks küll eemaldatud, end terve internet sai koheselt aru, kelle pihta see käis, vahendab DailyMail.

Popstaari sõnul on tema sünnikuupäev märgilise tähendusega ning aastate jooksul kujunenud lausa tema õnnenumbriks: "Maalin selle enne igat kontserti enda käele, sest 13 on minu õnnenumber ja seda mitmel põhjusel. Ma sündisin 13ndal kuupäeval. Mul täitus 13. eluiga 13. reedel. Minu esimene album tõusis tippu 13. nädalal. Minu esimese hiti intro oli 13 sekundit pikk," tõi Swift aastal 2009 antud intervjuus mõningaid näiteid.

Foto: Reuters

John Mayer ja Taylor Swift käisid kohtamas vahemikus november, 2009 kuni veebruar, 2010.

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare