Näpud põhjas? Isetehtud nutikate kingituste abil ei jää sinu lähedaste jõulusussid ega kuusealused nukralt tühjaks


USA Suursaadiku vastuvõtt
USA Suursaadiku vastuvõttFoto: Ilmar Saabas

Kõik teavad, et jõulud on rahuaeg, mil ümbritsev müra peaks vaibuma. Sedasi on meil võimalik tavalisest enam tähelepanu pöörata kallitele inimestele. Tähelepanuavaldus võib olla näiteks aeg, mis koos veedetakse või kingitus, mis ütleb, et hoolid.

Meie kultuuriruumis on kingitused tähtsal kohal. Pühadeaegne kingijaht ja sagin kaubanduskeskustes jätavad jõulurahule tegelikult vähe ruumi. Selle asemel, et tengelpunga sisu viimseni laiaks lüüa ja uuel aastal ainult praekartuleid süüa, lähene kingituste tegemisele loovalt. Pane neisse oma head mõtted, nutikus ja soojad soovid. Miks mitte meisterdada kingitusi üheskoos sõpradega?

Elame ajal, kus tark taaskasutus on kuumim sõna. Vintage ja DIY (Do It Yourself ehk isetehtud) on palju atraktiivsem ja ainulaadsem kraam, kui kommertslikust kaubanduskeskusest ostetud asi, mis kättesaadav peale sinu veel kümnetele, sadadele ja isegi tuhandetele inimestele.

Sõber on maiasmokk ja sina kõikvõimas kondiiter? Miks mitte üllatada armsat inimest isetehtud trühvlite või muffinitega?

Vannisõpradele on aroomiõlide ja meresoola abil võimalik kompott taevast kokku segada. Vanale supipurgile lehvi külge pannes annad kasutule asjale uue elu. Nii sünnib kordumatu kingipakk!

Tšekka neid lehti ja ammuta inspiratsiooni!

65 isetehtud jõulukingitust

Seotud lood:

24 kiiret ja säästlikku kingiideed

39 isetehtud kingitust, mida sa endalegi sooviksid

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare