Noored: Suvekool on selline sündmus, mis ei vaja enam kommenteerimist

 (2)
Noored: Suvekool on selline sündmus, mis ei vaja enam kommenteerimist
Suvekooli nooredValgamaa Noorte Suvekooli Facebook

Otepää vallas Lutsu turismitalus toimub 17.-19. juulini kaheksandat korda Valgamaa Noorte Suvekool. Üritus keskendub noorte annetele ning kannab nime „Anna andeks, olen andekas”. Sündmuse peakorraldaja on Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla. Oodata on ligi 200 inimesest koosnevat osalejaskonda, kellest 140 on Valgamaalt ja Rõngu vallast pärit 12-20 aastased noored.

2017. aasta on pühendatud laste ja noorte kultuurile, seega keskendutakse ka selle aasta suvekoolis noorte annete avastamisele. Tegevuste nimekiri on pikk ning värvikas. Sinna hulka kuuluvad kaasaskantava kõlari ning tuleskulptuuride meisterdamine, sushi tegemine, slackline ja parkuuri õppimine ning orienteerumise, meedia ja numeroloogiaga oskuste arendamine. Puudu ei jää ka võistluslikest ja ühtsustunnet kasvatavatest mängudest ning tegevustest.

Kolmepäevasest sündmusest saavad osa võtta kogu maakonna noored vanuses 12-20 ning noorsootöötajad. Küll on aga esimest aastat oodatud osalema
ka Rõngu valla noori. Sel aastal on suvekooli päevajuhiks, juba teist korda, alati rõõmus Raiko Allik.

Sel aastal kuuendat korda suvekooli sammud seadev Jasper Mannas sõnab: „Tankla suvekool on väga vahva! Sealt leiab endale palju uusi sõpru ning tegevust leiab seal alati.”

„Suvekool on juba selline asi või sündmus, et kui mainida sõna “suvekool”, siis see ei vaja enam kommenteerimist,” lisab üks korraldajatest Rasmus Onkel.

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare