Nunnu! Kim Kardashian ja Kanye West adopteerivad Armeeniast pärit poisi

 (11)
Nunnu! Kim Kardashian ja Kanye West adopteerivad Armeeniast pärit poisi
Foto: Scanpix

Tõsielusarjast “Keeping Up With the Kardashians” tuntud avaliku elu tegelane Kim Kardashian otsustas oma räpparist abikaasaga, et nende lastel Northil, Saintil ja Chicagol võiks olla seltsiline Armeeniast.

Hiljuti sai Kim Kardashian suure üllatuse osaliseks, kui Kanye West ütles avameelselt, et soovib seitset last. Kuigi mehe plaan võib olla ambitsioonikas, siis räägitakse, et kolme lapse ema Kim ajab asju, et adopteerida poiss Armeeniast, vahendab Mirror. Kusjuures Armeeniast on pärit ka Kim Kardashiani isa.

Allika väitel käisid Kim ja Kanye ühes Armeenia varjupaigas kolm aastat tagasi ja nad plaanivad sinna mõne nädala pärast uuesti minna. Paarikesel olevat välja mõeldud ka nimi, mille nad lapsele paneksid. Lapse nimeks saaks Sam ja see oleks austusavaldus Kimi vanavanavanaisale, kelle nimi oli Saghatel Kardaschoff.

Esimesed kaks last sünnitas Kim Kardashian ise. Kolmanda lapse saamiseks kasutas ta arstide soovitusel surrogaatema, sest tohtrid ütlesid, et meditsiinilistel põhjustel võiks Kim rohkem lapsi mitte saada, vahendab Mirror.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare