Piinlik lugu: Tüdrukul juhtus pahade päevade ajal õnnetus, poisid said karistada

 (17)
Noorte Hääle fotolavastused
Noorte Hääle fotolavastusedFoto: Tiit Blaat

Oli täiesti tavaline päev ja ma läksin kooli. Kõik oli okei, kuni tuli söögivahetund. Olin just enne sööklasse minekut alakõhus imelikku valu tundnud, kuid ei osanud sellest midagi arvata. Kui söönud olin, tõusin püsti ning siis ütles mu parim sõbranna, et mul on püksid tagant määrdunud.

Loomulikult viisin ma kohe otsad kokku, et see algne valu oli päevadest ja et mu püksid on verised. Kuid nagu iga teine teismeline tüdruk, ei tahtnud ma seda tunnistada ja tegin üllatunud näo ning väitsin, et eks ma siis olen millegi sisse istunud. Kuna meil oli just toiduks borši supp, siis sobis ka toidu värv pükstel oleva plekiga.

Kahjuks pole ma õnnesärgis sündinud. Korrapidaja-õpetaja kuulis meie vestlust ja hakkas kohe rääkima, et enne meid oli selle laua taga istunud trobikond poisse ja et nemad kindlasti valasid suppi toolile.

Asi lõppes sellega, et poisid, keda õpetaja kahtlustas, viidi direktori juurde ja nad jäeti peale tunde sööklat koristama, kuigi nad ei olnud midagi teinud. Mina see-eest panin jalga kekapüksid ja läksin koju, ikka veel piinlikkust tundes ja kartes kogu lugu üles tunnistada.

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare