PUBLIKU PÄEVA KOMM: Head lugejad ja ajakirjanikud! Te olete kõik Galojani peale kadedad!

 (46)
PUBLIKU PÄEVA KOMM: Head lugejad ja ajakirjanikud! Te olete kõik Galojani peale kadedad!
Instagram/Galojan

Publik avaldas täna loo: "Seninägemata fotod! Galojani glamuurne elu Londonis: šampanja, luksuslikud peod ja ... kaalutõus", kus näitasime staarlaristaja luksuslikku elu Londonis. Paljud kommentaatorid leiavad, et nii loo autor kui ka lugejad on vangis istuvad Anna-Maria Galojani peale lihtsalt kadedad. Avaldame siinkohal kolm kommentaari.

Mõistmatu kirjutab:

Küll mõni ikka võib kade olla!? Ise ju kirjutate, et tal on rikas kallim ja miks Galojan peaks siis seda (oma garderoobi) häbenema? Enamus sotsmeedia tibidest postitab ju samaedevaid pilte endast.
Uued postitused tulevad arvatavasti juba 4 kuu pärast, sest siis saab ta ennetähtaegset vabastamist paluda ja kui ta ennast korralikult üleval peab, siis ka see "universumi ohtlikuim ja tagaotsituim" kurjategija 4 kuu möödudes tohutute kaamerameeste hordide pilkude all, vanglast väljub.

Kurtisaanja avaldab arvamust:
"Ah, mis kadedust õhkab selle kirjatüki kirjutajatest - küll limpsaks ja lakuks isegi hapusid viinamarju, aga näe, ei ulata :)"

Kaastunnne kommenteerib:
Tema istub oma viis kuud ära ja elab õnnelikult Inglismaal edasi, teie vaesekesed peate aga siin iga jumala päev interneti avarustes oma kibestumust ja sappi pritsima.