Tahad minna Strasbourgi või Brüsselisse? Osale üksi või koos seltskonnaga Euroopa Päeva passimängus


Brüssel
BrüsselFoto: Tiit Blaat

Euroopa päeva raames toimuv passimäng on hariv meelelahutuslik orienteerumismäng, mille käigus läbitakse erinevaid teekondi vanalinnas, külastatakse saatkondi ja vastatakse viktoriiniküsimustele.

Alguspunktiks on Vabaduse väljak ja valida saab nelja erineva marsruudi vahel (Tõnismägi, Toompea, Vabaduse väljak ja Vanalinn).

Mängus osalevate 7.–9. klasside vahel loositakse samal päeval välja klassireis Brüsselisse, mille paneb välja Euroopa Komisjon. 10.–12. klasside vahel klassireis Strasbourgi, mille paneb välja Euroopa Parlament.

Passimängus saab osaleda ka individuaalselt. Auhinnafondis on nel reisikinkekaarti väärtusega 500 eurot. Võitjad kuulutatakse välja 9. mail Vabaduse väljakul toimuva kontserdi lõpus.

Seotud lood:

Euroopa päeva lõpetab kontsert Vabaduse väljakul, mis algab kell 18.00 ühise droonifoto ja Eesti Vabariigi presidendi Kersti Kaljulaidi kõnega.

Kontserdil astuvad üles Liis Lemsalu, Stig Rästa, Ivo Linna ja Antti Kammiste, Lepatriinu ning Frankie Animal. Päeva juhivad Anna Gavronski ja Martin Veisman.

Passimängust ja selle tingimustest saab lisaks lugeda ka siit: http://www.euroopapaev.ee/osale-passimangus-ja-voida-reisiraha/.

2quick start