Tõsielusaadetes kuulsust kogunud lauljanna on lasknud eemaldada neli ribi ning kavatseb sellega jätkata, et saada maailma peeneima pihaga naiseks!

 (10)
Tõsielusaadetes kuulsust kogunud lauljanna on lasknud eemaldada neli ribi ning kavatseb sellega jätkata, et saada maailma peeneima pihaga naiseks!
Instagram

Saksa reality show staar on lasknud enda ihust eemaldada neli ribi, kuna tema eesmärk on olla kõige peenema pihaga inimene maamunal. Seetõttu plaanib ta isegi veelgi enda keha retsida, kirjutab Mirror.

Sophia Wollersheim, kes eelmine aasta osales Saksamaa džunglisaates, plaanib juba uut operatsiooni roiete eemaldamiseks. 30-aastane naine on enda välimuse muutmiseks juba korduvalt noa all käinud, mistõttu isegi tema austajad paluvad tal lõpetada. Naise pihaümbermõõt on vaid 47 sentimeetrit. Siiski arvab naine, et ta võiks minna veelgi kaugemale.

A post shared by Sophia Vegas (@officialsophiavegas) on Oct 29, 2017 at 9:46am PDT

Naine postitab enda sotsiaalmeedia kontodele pilte, mille juures küsimused, kas tema piht võiks olla veel peenikesem, naine tegi Instagramis selle jaoks isegi küsitluse, milles aga 79 protsenti vastanutest otsustas ei kasuks.

Happy #thanksgiving to everyone! So much to be thankful for... healthiness, family and real friends, and being able to live that life what I ever wanted ☀️️🦃🏡🍁🐝🍵

Loe veel

A post shared by Sophia Vegas (@officialsophiavegas) on Nov 23, 2017 at 12:50pm PST

Ilmselt see aga poptähest reality-staari otsust ei kõiguta ning naine laseb taas endal mõne ribi eemaldada. Naine on varasemalt käinud kolm korda rinnaoperatsioonil ning lasknud neli korda oma nina lõigata. Ribide eemaldamiseks sõitis ta eelmisel korral suisa USA-sse, kuna Saksamaal on selline protseduur ohtlikkuse tõttu keelatud.

A post shared by Sophia Vegas (@officialsophiavegas) on Nov 24, 2017 at 2:42am PST

Wollersheim ise oli aga operatsioonist sillas ning poosetas Facebooki piltidel, kirjutades juurde, kui väga ta enda uut keha armastab. Naine sai enda sõnul inspiratsiooni oma iidolitelt ehk Cherilt ja Brigitte Bardot-lt, kes on ka väidetavalt lasknud peenema piha nimel roideid eemaldada.

I will tell all my life what I think, do what I want if the people like it or no! Cher, Marilyn Manson, or Brigitte Bardot have become some of the people who successfully made history and old....Were these celebrities discriminated against because they are to remove ribs were? I amuse myself now just still deliciously superficial people that speaks the pure hatred. I love my new body and I have so many beautiful things that the Sun literally from the behind the seems. For all these people they didn't make sense ... I wish you all that as I found and you can stop your deficits to distract from your luck you (unless the chest, big belly , or missing self-confidence). Even if the photo is spontaneously decided pretty amateurs-stick works, but it's the first without Corset and I think you can guess that something is missing what makes me incredibly happy by the way. #beverlyhills #newborn #body #lifestyle #ripremoval #tinywaist

A post shared by Sophia Vegas (@officialsophiavegas) on Aug 16, 2017 at 10:56pm PDT

Rannap 65
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare