TRAAGILINE: Mees saatis naisele enne langevarjuhüpet video, milles ütles, et ei kavatse langevarju avada

 (52)

TRAAGILINE: Mees saatis naisele enne langevarjuhüpet video, milles ütles, et ei kavatse langevarju avada
Vitantonio CapotortoFacebook/Vitantonio Capotorto

27-aastane Capotorto Vitantonio, saatis oma naisele enne langevarjuhüpet video, milles sõnas, et ei kavatse langevarju avada.

Capotorto Vitantonio sooritas saatusliku langevarjuhüppe mõned hetked enne seda, kui lennujuhid jõudsid pardameeskond mehe plaanist teavitada.

Capotorto sooritas hüppe teisipäeva hommikul ning saatis enne seda abikaasale video, milles sõnas, et ei kavatse langevarju avada ja suundub paremasse paika. Mehe naine, 25-aastane Costansa Litellini, kontakteerus peale video nägemist koheselt Skydive Deland lennujuhtimiskeskusega Floridas, et pardameeskond tema meest takistaks.

Eelnevalt 600 langevarjuhüpet sooritanud mees oli selleks hetkeks aga juba oma viimasele hüppele jõudnud suunduda. Skydive Deland keskuse töötajad ütlesid, et Capotorto oli enne hüpet käitunud täiesti tavaliselt ning nad ei märganud tema käitumises midagi kummalist.

Vabasurma läinud mehe surnukeha leiti hiljem keskuse lähedalt põllult. Skydive Deland keskuse juht Mike Johnson sõnas, et hetkel, mil hüppe sooritaja üle lennuki ääre astub, vastutab ta oma käitumise eest ise.

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare