Uus rahvusvaheline IT-õpe Tallinnas!


Uus rahvusvaheline IT-õpe Tallinnas!
pexels

Eestis on täitmata üle 7000 IT-alase töökoha. IT-sektori palgad on ühed kõige kõrgemad. Juhtivad IT-ettevõtted on rahvusvahelise haardega ja vajavad inimesi, kes saavad lisaks tarkvarale aru ettevõtlusest ning oskavad töötada rahvusvahelistes tiimides. Sellise hariduse andmiseks on Tallinnas loodud uus ingliskeelne õppekava tarkvaraarendus ja ettevõtlus.

Tarkvaraarenduse ja ettevõtluse eriala on Eestis unikaalne, sest see on loodud täpselt IT-ettevõtete vajaduste järgi. “Õppekava loomine algas sellest, et vesteldi mitmekümne tarkvarafirma esindajatega. Uuriti, millised teadmised, oskused, kogemused peaksid nende ideaalsel uuel töötajal olema. Selle järgi loodi ka õppekava,” ütles tarkvaraarenduse ja ettevõtluse erialajuht Thea Sogenbits.
Ettevõtluskõrgkoolis Mainor õpetatava uudse õppekava olulised osad on suur hulk erialast praktikat IT-ettevõtetes, erinevad tarkvaraarenduse projektid nii üksi kui ka tiimis ning praktiline ettevõtlusõpe. Õppe lõpuks on õppijal hulk erialast töökogemust, mida hindab iga tööandja.
Loe tarkvaraarenduse ja ettevõtluse eriala kohta lähemalt siit.