VAATA Kristi Piiperi noorteromaani „Tõde või tegu. Stella" põnevat treilerit


Eesti noorteromaani „Tõde või tegu. Stella“ autor Kristi Piiper ja režissöör Roland Rammul on valmis saanud romaani tegelasi ja sündmusi tutvustava treileri. Mitmekümne noore kõrval osalesid treileri tegemisel ka Ene Järvis, Mart Sander ja Guido Kangur.

Medõeks õppiva Kristi Piiperi esimese romaani „Tõde või tegu. Stella“ peategelaseks on 15-aastane Stella, kelle ema ühel päeval jäljetult kaob. See vähene aga, mida tüdruk teab oma isast, tekitab temas üksnes hirmu. Pärast ema kadumist leiab tüdruk ennast keset valgustkartvaid perekonnasaladusi, klassikaaslaste intriige ja ootamatuid seiklusi. Selgeltnägija sõnad vallandavad ettearvamatu sündmusteahela ning Stella ja ta sõbranna Kärt peavad hirmu kiuste asuma kummaliste saladuste tagamaid uurima. Seiklused viivad Stella ja tema sõbrad otse koolipingist kriminaalide salakambritesse, räämas maamajja ja mujalegi.

Treileri osatäitjad leiti Facebooki ja ask.fm keskkonna abil. Stella osasse valiti Carol Leiste, tema sõbrannat Kärti mängib Brenda Kremer. Oma õla panid treileri valmimisele alla ka profid. Ene Järvis astub üles selgeltnägijana ja Mart Sander kohalike kriminaalide bossina. Treileri teksti on sisse lugenud Guido Kangur, muusika autoriteks Kene Vernik jt.

Treiler valmis romaani autori Kristi Piiperi ja tema venna, Inglismaal režissööriks õppinud Roland Rammuli koostöös. Roland Rammul on teinud ka Mart Sanderi romaani „Litsid“ treileri.

Seotud lood:

Sarja „Tõde või tegu“ teine osa ilmub kirjastuses Varrak 2016. kevadel.

„Tõde või tegu. Stella“ raamatu ja treileriga saab tutvuda SIIN! Uuri ka teisi kirjastuses Varrak ilmunud noorteromaane SIIT!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare