Veet Mano selgitab: Miks on eestlased jõuluajal nii närvilised?

 (9)
Selgeltnägija Veet Mano
Selgeltnägija Veet ManoFoto: Priit Simson

On jõulukuu ja see on Eestis väga kiire aeg, mil inimesed otsivad närviliselt kingitusi ning ollakse vaimselt väsinud ja emotsionaalselt kinnised. Veet Mano sõnul on tingitud see sellest, et Eestis ei ole rahvaarv eriti suur ja see annab kergema võimaluse iseendasse sulguda.

“Mulle meeldib inimestele meenutada, et jõuluaeg on õnnelik olemise aeg, mitte närviline aeg, kuid pühade aeg paraku teeb inimesed rohkem närvilisemaks,” leiab Veet Mano, kelle jaoks on jõulud stressist vabanemise, lõdvestumise, armastuse vastuvõtmise ja andmise aeg, vahendab Naisteleht.

“Minu soov Eesti inimestele jõulude ajaks on see, et leidke, kuidas tõsiselt lõdvestuda ning hõljuge armastuse lainetel — see on palju sügavam kui lihtsalt kingitused,” sõnab Mano ja lisab, et kõige suurem kingitus on koos veedetud pühade aeg ning ülejäänud kingitused on vaid selle sümbolid.

"Ma tean, et inimeste jaoks on traditsioon palju süüa, kuid minu soovitus oleks — kallid Eesti inimesed, täitke end söögi ja alkoholi asemel armastusega ning hoolige oma kehast!" rõhutab ta.

Refereeritud Naistelehest.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare