VIDEO | Kelly ja Henry valivad kooliks vajalikku! Julgeksid ka sina minna kooli sama isikupäraste asjadega?


VIDEO | Kelly ja Henry valivad kooliks vajalikku! Julgeksid ka sina minna kooli sama isikupäraste asjadega?
rahva raamat

Koolikott on koolilapse igapäevane kaaslane. Koos veedavad nad viis päeva nädalas, varahommikust õhtuni välja. Selleks et koolikotist või ranitsast saaks parim sõber, peaks see olema võimalikult ergonoomiline, seljal hingata laskev ning õige toestusega.

Rahva Raamatust leiad nii noorematele koolilastele sobivad ranitsad kui ka juba vanematele mõeldud koolikotid, ranitsad, spordi- ja jalatsikotid.

Pinal on koolikoti süda

Noorematele õpilastele pinaleid valides tasub silmas pidada, et pinal oleks kvaliteetne, ülesehituselt vastupidav ning mitme kihiga. See tagab pliiatsite pikema eluaja ka siis, kui koolilapsel asjad käest maha kukkuma kipuvad. Vanematele kooliõpilastele sobivad ka väikesemad, õhemate seintega pinalid.

Siit nimekirjast leiad nii juba valmis komplekteeritud pinaleid (kus esimeseks klassiks vajalik sees) kui ka tühjasid pinalid, mille kokkupanek veel ees seisab.

Seotud lood:

Vihik on koolijütsi parim sõber

Olgu ta abijoontega ja laiade vahedega või hoopis mitut õppeainet mahutav sektsioonidega kaustik, koolikotist välja vihik ei jää. Parima valiku nutivihikuid, joonelisi, ruudulisi ja valgete lehtedega vihikuid ning kaustikuid leiad Rahva Raamatust. Siin on nii ökoloogilisest paberist tehtuid, rahvusmustritega kaunistatud kui ka päris klassikalisi vihikuid. Muusikatundide tarbeks leiad siit endale ka noodivihikud.

Tutvu kõikide isikupäraste koolitoodetega!