Viis pöörast asja, mida lapsed on teinud selleks, et ei peaks kooli minema


Gripp ja nohu
Foto: Argo Ingver

Mida on teinud Delfi lugejad, et ei peaks kooli minema? Tuli välja, et mõne aine ees on hirm suisa nii suur, et ollakse valmis päriselt haigeks jääma, rääkimata haige olemine teesklemisest. Ärge siis kodus neid trikke järgi tehke ja keskenduga õppimisele, millest on kokkuvõttes ilmselt rohkem kasu kui selliste "geniaalsuste" välja mõtlemisest ja rakendamisest!

mees: Mitte mina, aga mu sõber tõmbas kooli teel oma jalavarjul talla alt, ning vanematele ütles, et lagunesid kooliteel ära.

Jah: Mina isiklikult pole midagi sellist teinud. Olen alati rääkinud, miks ma ei taha kooli minna ja mu ema on mul lubanud puududa, kui ta tõesti teab, et ma ei oska seda ainet. Mu klassiõed on aga mitmeid kordi nii teeselnud kui ka näiteks lund kaelale ja rinnale pannud, lumes pikutanud ja nii edasi, et haigeks jääda.

Krista: Mina olen kraadiklaasi villase riidega hõõrunud ja tšillit söönud, et põsed õhetaksid.

xx: Lidusin 5. klassi plikana tükk aega lumel paljajalu…oleks ma siis vähemalt nohugi saanud, parem oleks selle aja võinud kontrolltööks õppimisele kulutada. Ärge seda kodus järgi tehke!

N.: Kuulsin kusagilt, et kui süüa sisse soola, siis hakkab organism seda välja ajama — higistad ja tekib palavik. Hommikul võtsin lusikatäie soola sisse ja jõin vett peale. Palavikku ei tekkinud, aga oksendasin nagu segane WC-s. Ema arvas, et toidumürgitus ja sain koju jääda lausa 2 päevaks!

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare