Võimalus teha karjääri kõrgseltskonnas! Eestist otsitakse Londonisse majapidamisjuhti! 5000 eurot kuus ja töö poole kohaga!

 (29)
Võimalus teha karjääri kõrgseltskonnas! Eestist otsitakse Londonisse majapidamisjuhti! 5000 eurot kuus ja töö poole kohaga!
Scanpix

Internetikeskkonnas Kandideeri.ee on üles riputatud suurepärane tööpakkumine, Londoni jõukas perekond otsib endale majapidamisjuhti. Edukat kandidaati ootab ees tõeliselt luksuslik elu.

"Meie kliendiks on Londonis elav perekond, kes otsib oma koju majapidamisjuhti," seisab kirjas kuulutuses.

Majapidamisjuhi ülesanneteks on kuulutuse järgi teenindava personali koolitamine ja juhendamine, personali puhkuste ja puudumiste haldamine, käsiraamatute ja juhendite ajakohastamine ja rakendamine perekonna garderoobi haldus, lauateenindus ja majutus, lillede kompositsioonide haldamine ja tellimine.

Üheks ülesandeks on ka perekonnaga mööda maailma ringi reisimine. Edukale kandideerijale pakutakse võimalust teha karjääri kõrgseltskonnas, elukohta Londonis, tasuta toitlustus, tasuta lennud Eestisse ja reisimine üle kogu maailma.

Eriti magus on see, et töötama peab vaid kaks nädalat kuus, ülejäänud kaks on vabad. Ja lendamine on koju on ometigi tasuta.

Kandidaadil peab olema vähemalt 5 aastat töökogemust majapidamisjuhina, rääkima inglise ja vene keelt, ta ei tohi karta tööd, samuti pole lubatud suitsetamine.

Palka lubatakse majapidamisjuhile tagasihoidlikud 40 000 eurot aastas, kuid see on miinimum. Makstakse ka boonuseid.

Vaata kuulutust lähemalt SIIT!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare