Eestisse naasev kuulus kitarrist meenutab eelmist külastust: oksendasin limusiinis ja veetsin aega veidras ööklubis koos Jethro Tulli liikmetega

 (2)

Mattias Eklundh on üks maailma põnevamaid kitarriste, kes miksib mitmesuguseid stiile ja kelle kontsert on kui tulevärk kõige uskumatumatest trikkidest, mida kitarriga teha annab ning juba sel nädalal annab ta festivalil "Mai Äss" Eestis oma bändiga Freak Kitchen mitu kontserti ja õpetab huvilisi kitarrikliinikus, kirjutab Õhtuleht.

Eklund armastab mängida igasuguste erinevate vahenditega — söögipulkade, printerite, voolikuklambrite, dildode, õhupallide, telekapultide ja palju muuga. “Teha kitarriga rutiinivabasid asju lihtsalt tegemise pärast on mõttetu. Iga veidrus, millega ma olen katsetanud, on läitnud loomingulise sädeme ja lõpptulemuseks on muusika, ükskõik kui kummaline see ei tundu,” iseloomustab Eklund ise, kes on mäletatavasti esinenud 1991.aastal ka Rock Summeril.

“Ma olin noor ja sain Eestis mängida väga arvukale publikule, pärast oksendasin limusiinis ja veetsin aega veidras ööklubis koos Jethro Tulli liikmetega,” meenutab ta oma Eesti visiiti.

Refereeritud Õhtulehest

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare