Ekslusiivkontsert Viljandis: "Mägede hääle" tuntuks laulnud Mahavok peab sügisel maha vinge kontserdi

 (3)
Mahavok
MahavokFoto: Mahavok

Selle sügise ainus Mahavoki kontsert Viljandi Kitarrifestivalil. Tänavu on ansambli kitarrist ja klahvimängija Heini Vaikmaa tähistamas oma 60. juubelit. 11. Viljandi kitarrifestivalil astuvad tema kõrval üles Raul Arras bassil, Kalev Aas klahvpillidel ning Anet Vaikmaa klahvpillidel. Mahavoki repertuaaris on nii uut instrumentaalmuusikat kui ka vanu armastatud laule.

Muusikasõpradel, kes kindlasti teavad laule „Mägede hääl“ ja „Tunnete keel“ on põhjust rõõmustada, sest 11. Viljandi Kitarrifestivali laval astub tänavu üles legendaarne Mahavok.

See on kõrge kullaprooviga pop-rock ansambel, kelle muusika kõlab jätkuvalt Eesti kontserdilavadel ja raadiojaamades. Mahavoki nime all esineti esmakordselt 1982. aastal. Juba siis mängiti repertuaari tuumiku laulude kõrval ka jazz-rock lugusid. Inspiratsiooni saadi John McLaughlinit, Jeff Becki, Joe Zawinuli ja teisi toonaseid fusion-staare kuulates.

Heini Vaikmaad ja Mahavokki saab kuulata 10. oktoobril kell 20.00 Viljandi pärimusmuusika aida suur saalis.

Viljandi Kitarrifestivali näol on tegemist rahvusvahelise festivaliga, kus igal aastal astuvad üles artistid nii kodust kui ka välismaalt. Selle aastases programmis on kokku 16 kontserti, mille seast on võimalik leida igale maitsele midagi.

Kuue päeva jooksul astuvad lavale lisaks Heini Vaikmaale ja Mahavokile ka Raul ja Marie Vaigla, Triller, Titoks, Matīss Čudars Trio (LAT/EST), Antoine Boyer & Samuelito (FRA), Susanna Risberg Trio (SWE), Julian Lage Duo (USA) jpt.

Täpsem info ja programm: viljandiguitar.ee

Voorand - Paneme aja seisma kuni 22.11
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare