Eurovisionil haledalt läbi kukkunud lauljatar pettis riigilt välja kümneid tuhandeid eurosid

 (33)

Eurovisionil haledalt läbi kukkunud lauljatar pettis riigilt välja kümneid tuhandeid eurosid
Foto: Vida Press

2003. aasta Eurovisioni lauluvõistlusel Suurbritanniat esindanud lauljatar Gemma Abby, kes jäi kurikuulsalt ühegi punktita, pettis riigilt välja kümneid tuhandeid eurosid.

Gemma Abby ehk popbändi Jemini üks osapooltest kogus maksusoodustust väitega, et ta on üksikema, kes vajab tütre tervise tõttu suuremaid toetusi, ent ametnikud avastasid tänu sotsiaalmeediale, et lauljatar on Vahemere ääres mehele läinud, vahendab The Sun.

Naine avaldas 2013. aastal sotsiaalmeedias oma pulmafotod, kuid riigile väitis ta jätkuvalt, et on üksikema. Kuigi Gemma oli oma mehega koos elanud juba alates 2010. aastast, üritas ta jätta mulje, et elab üksi. Abby olevat viie aasta jooksul riigilt välja petnud tervelt 72 000 eurot.

Kohtupinki istunud kunagine eurolaulik tunnistas end pettuses süüdi ning talle määrati karistuseks 30 nädalat vabadusekaotust ja aasta tingimisi karistust. Samuti tuleb tal väljapetetud summa riigile tagasi maksta.

Gemma ja tema lavapartner Chris Cromy tegid 2003. aastal Lätis toimunud Eurovisionil ajalugu, sest varem polnud ükski Ühendkuningriigi esindaja lauluvõistlusel ühegi punktita jäänud ja nii valusalt põrunud.

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare