Fännitaride unistus! Endise poistebändi One Directioni laulja Liam Payne vihjab bändi tagasitulekuleFännitaride unistus! Endise poistebändi One Directioni laulja Liam Payne vihjab bändi tagasitulekule
Scanpix

One Directioni endine liige Liam Payne ja ülejäänud bändi liikmed võivad praegu küll olla hõivatud soolokarjääri tegemisel, kuid fännidele on visatud õhku lootus, et taasühinemine ei olegi välistatud.

"Me kõik oleme sel teemal rääkinud, meie unistuseks on teha üks fantastiline show," sõnas Payne saksa väljaandele. Ja kuigi ta ei ole kindel millal täpselt taasühinemine toimub usub ta, et see siiski juhtub, vahendab The Sun.

Fännid läksid taolist uudist kuuldes pöördesse hakates kasutama teemaviidet #OneDirectionreunion.

Ei ole veel kindel, kas taasühinemine hõlmab ka Zayn Maliki, noort lauljat kes lahkus bändist aastal 2015 jättes sajad tuhanded fännid kurvastama. "Mul on õigus teha seda, mida mu süda õigeks peab," kommenteeris Malik taasühinemise teemal.

"Ma lahkun, sest ma tahan olla tavaline 22aastane kel on võimalus lõõgastuda ja saada ka aega iseendale," sõnas Malik bändist lahkumise tagamaid paljastades.

One Direction oli Briti-Iiri popmuusikat viljelev poistebänd, mille koosseisu kuulusid Harry Styles, Liam Payne, Niall Horan ja Louis Tomlinson ja bändist lahkunud Zayn Malik. Bänd sai 2010. aastal Suurbritannia saatesarja "The X Factori" seitsmendal hooajal kolmanda koha. Pärast "The X Factorit" sõlmisid nad lepingu Simon Cowelli plaadifirmaga Syco Music.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare