FOTOD | Säravad tähed! Maailmaski kanda kinnitanud Apollo Music saabus staaride saatel Eesti turule

 (2)

Apollo Music esitles Eestis uut plaadifirmat
Apollo Music esitles Eestis uut plaadifirmatFoto: Pressimaterjal

38 aastat tagasi loodud bränd Apollo Music on otsapidi ka Eestisse jõudnud. Meeleoluka peoga esitleti Apollo Musicu tegevust ning brändi oma plaadifirmat No Angel Records.

Apollo peakontor asub Kopenhaagenis, teised Oslos, Varssavis ja Buenos Aireses. Tallinna büroo avati 2014. aastal kahe töötajaga, täna toimetatakse seitsme töötajaga.

Apollo Music investeerib kaasaegsesse tehnoloogiasse, mis on üks põhjusi, miks nad otsustasid Eestisse investeerida. "Eesti on digitaalne riik, mis kasutab eesrindlikku tehnoloogiat. Soovime eestlastelt õppida ja digitaalsele arengule kaasa aidata," sõnas tegevjuht Claus Kaiser Evald Andersen ning lisas, et Eestil on ideaalne asukoht ja palju andekaid loojaid, mis muudab asukoha ettevõttele ideaalseks.

No Angel Records loodi, et tutvustada artiste kiiresti muutuvas meediaäris. Eesti muusika potentsiaal on Claus Kaiseri Evald Anderseni sõnul tohutult suur. No Angel Records on sõlminud lepingu 13 kohaliku indie ansambli ja artistiga: Lepatriinu, Avoid Dave, MiaMee, Eluiil, Odd Hugo, 97Thghts, 4AM, Steps to Synapse, Danóa, The Boondocks, Katrin Ruuse, DJ MBMC Sound (Marco Margna) ja Helen Adamson. Apollo Music on aastaid teinud koostööd heliloojate ja produtsentidega nagu Marco Margna ja Arian Levin. Eesmärgiks on näidata ansamblite ja nende muusikat maailmale.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare