Glamuurne La La Ladies suundub täna Liibanoni Eesti sõdurpoissidele külla

 (6)

Eesti Laul 2016 teise poolfinaali salvestus
Eesti Laul 2016 teise poolfinaali salvestusFoto: Karli Saul

Täna lendab särtsakas ja stiilne La La Ladies Liibanoni, et esineda Eesti rauhukaitse missoonile. Muuhulgas kohtutakse Eesti sõdurite ja ohvitseridega, tehakse kaasa retk laskepäevale ning tutvutakse elu-oluga sees- ja väljaspool sõjaväebaasi.

La La Ladies on oktoobris lõpetamas oma esikplaadi salvestusi. Album tuleb tüdrukute sõnul mänguline, lõbus ja energiline. "Peale ühe loo, on kõik laulud eestikeelsed - neid saab nautida nii autos, kodus kui peokeerises," iseloomustab uut materjali La La Ladies ise.

La La Ladies on tegutsenud kolm aastat. Suuremat tähelepanu saavutas trio eelmsiel aastal lauluga "Unikaalne", millega võisteldi Eesti Laulu poolfinaalis. Artisti tuntumad lood on veel "Sulle" ja "Kuum on öö".

Selle aasta mais esitles La La Ladies Bastioni kaubamärgi all oma naiselikku ja sensuaalset stiili hoidvat rõivakollektsiooni.

Tüdrukutetrio jääb Liibanoni 12. oktoobrini.

Eesti panustab ÜRO rahuvalvemissioonile Liibanonis mehhaniseeritud jalaväerühmaga koos logistikaelemendi ja staabiohvitseridega. Rühma ülesanneteks on vaatlus, patrullid ning kontrollpostide mehitamine. UNIFILis osalemine aitab kaasa julgeoleku ja stabiilsuse tugevdamisele nii Lähis-Idas kui ka mujal maailmas.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare