HÄÄLETUSSEGADUS! Superstaari Anne sai saatesse tagasi!

 (113)
HÄÄLETUSSEGADUS! Superstaari Anne sai saatesse tagasi!
Foto: Andres Putting

Pühapäeva õhtul toimunud saate “Eesti otsib superstaari” esimeses finaalis ei saanud EMT kliendid oma lemmikutele poolthääli anda, sest valitud number andis vastuseks veateate “number ei ole kasutusel”.

Saadud häälte tulemusena pidi saatest lahkuma Anne Arrak. Et kaotsi läinud hääli polnud EMT-l võimalik taastada ja seega lõpptulemus korrektne ei olnud, võib eeloleval pühapäeval Annet taas saates näha.
“Olen õnnelik, et õiglus jalule seati,” ütleb Arrak, kes järgmise saate jaoks juba uut laulu harjutab.
Mis tundeid ja emotsioone eilne saatest lahkumine temas aga tekitas? “Mina jätkan ikka oma rida. Kindlasti on inimesi, kellele ma ei meeldi, kuid kõigile ei saagi meelepärane olla.”

Selle kohta, et ta laval liiga tõsise või koguni kurja moega on, ei oska Anne midagi öelda. “Iga laul nõuab oma emotsiooni. Kui on mõni rõõmsam laul, mis mulle sobib, saab ka see esitatud. Neid ma kindlasti ei väldi.”

“TV3 otsustas, et Anne jätkamine on õiglane, sest finalistide vahel käib väga pingeline rebimine ja iga televaataja hääl on otsustava väärtusega,” ütles TV3 programmijuht Leho Verk. Vergi sõnul langeb eeloleva pühapäeva teises finaalsaates välja kaks vähem hääli saanud osalejat.
Annele tekitatud moraalsete üleelamiste eest kingib EMT lauljannale sülearvuti.

 Vaata videot
Video vaatamiseks pead omale installeerima Flash Player 8 playeri, mille allalaadimiseks vajuta siia.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare