Hakkab vaikselt ilmet võtma! Intsikurmu muusikafestivalil esineb bounce muusika kuninganna Big Freedia2018. aasta augustikuu alguses toimub Põlvas Intsikurmu metsapargis kuuendat korda Intsikurmu muusikafestival. Atmosfäärifestivali üks peaesinejatest on New Orleansist pärit räppar ja bounce muusikažanri eestvedaja Big Freedia.

Big Freedia, kelle esimene LP album “Just Be Free” nimetati Rolling Stone ajakirja poolt üheks parimaks elektroonilise muusika plaadiks, on teiste muusikute seas teinud koostööd näiteks Sia ja Elliphantiga, kusjuures teda võib kuulda ka Beyonce aastal 2016 Grammyga pärjatud singlil “Formation”.

Aastas üle saja kontserdi andev bounce muusika kuninganna on koos oma tantsijatest koosneva tiimiga laiema publikuni toonud maailmakuulsaks saanud tantsuliigutused. Näiteks palju kõneainet pakkunud twerkimine, mille muutis tõeliselt populaarseks Miley Cyrus. Värvikal artistil on ka oma tõsielusaade Big Freedia Bounces Back, mis jutustab loo kooripoisist, kellest sai räppar.

3-4.08.2018 toimuval festivalil astub üles üle 30 artisti meilt ja mujalt. Kahepäevane festival koondab enda alla kvaliteetse ilu ja olu: muusikaprogramm, valgus- ja videoinstallatsioonid, kunstitaiesed, välikohvikud ja uued maitsed, olemise, mõtlemise ja arvamise alad.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare