Herald kutsub üles: vilista ennast Eesti metalmuusika ajalukku!

 (7)
Aega antud 30.aprillini!
Herald kutsub üles: vilista ennast Eesti metalmuusika ajalukku!
Pressimaterjalid

Eesti heavy-metal ansamblil Herald on käsil uue albumi salvestamine ning seekord tahetakse kaasata sellesse protsessi kõik fännid. Nimelt on plaanis esmakordselt Eestis teha sellist asja nagu crowdrecording ehk publikusalvestus.

See tähendab, et igal huvilisel on võimalus käepäraste vahenditega salvestada oma vilistamine ja marssimine ning saata see bändile. Saadetud materjali hulgast valitakse välja sobilikud read, mis miksitakse uue albumi nimiloosse nimega “Masin”, mis on plaanis avaldada hiliskevadel.

Kui on soov ennast ajalukku raiuda, siis toimi järgnevalt: lae Heraldi veebilehelt alla vilistamise ja sammumise näidised, kuula neid kõrvaklappidest ja salvesta vastavalt oma võimalustele enda vilistamine ja marssimine ülesse. Salvestada võid nutitelefoniga, lintmakiga, diktofoniga või millega iganes!

Salvestatud failid lisa Dropboxi, Google Drive’i vms pilveteenusesse ja saada link masin@herald.ee või saada failid otse aadressil masin@herald.ee. Kõik panustajad saavad ära mainitud albumi ümbrisel ning Heraldi veebilehel. Lisaks ootab kõiki osalejaid pärast albumi ilmumist üllatus. Oma heliteosed tuleks Heraldile saata hiljemalt 30. aprilliks!

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare