INTERNETI SUPERSTAARID | Kuidas ilma igasuguse andeta kuulsaks saada? Eestis kütab kirgi uus räpistiil

 (47)
Parimad laulusõnad tulevad WC's!

Daniel teeb muusikat. Ta ei vaja selleks muud, kui odavat mikrit ning internetist alla laaditud rütme. Poisi ja tema sõprade kodustes tingimustes poolnaljaga loodud teosed saavutasid eelmisel aastal üleöö ootamatu menu ning tänaseks jagab ta lava oma ala parimatega.

Muusikaringkondades tuntakse Danielit kui Sip€lga 14. Artist kuulub liikumisse, mille teadjamad on ristinud "mõminaräpiks" või ka Soundcloudi räpiks - viidates populaarsele muusikasaidile, kuhu võib igaüks oma loomingut üles laadida.

USAs on see kesise diktsiooni ja tahmase produktsiooniga muusikavool sünnitanud juba superstaare nagu Kodak Black, Lil Pump ning tänaseks manalateele läinud XXXTentacion ja Lil Peep. Eestis viljeletakse mõminaräppi aga mõnevõrra iseäralikumas kastmes.

Vaata videost, kuidas Danielil õnnestus nii kiiresti viraalne kuulsus saavutada.

Delfi TV toob tänasest üle nädala vaatajate ette noored, kes on tänu internetile tähtedesse tõusnud: alustades sotsiaalmeedias kadedust külvavate maailmaränduritega, lõpetades päevade viisi arvutiekraani ette naelutatud e-mänguritega. Hoia projektil "Interneti superstaarid" silma peal!

2quick start
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare