INTERVJUU | Haapsalu võimsal rokipeol esinev Briti superstaar Paul Young: suured hitid on mul alati kavasSel nädalavahetusel leiab Haapsalu Lossihoovis esmakordselt aset suur rokipidu Rock in Haapsalu, mis toob kokku muusikastiili säravaimad nimed. Teiste seas astub lavalaudadele Briti supertäht Paul Young, kellega eksklusiivse videointervjuu Publik oma veergudel avaldab.

Paul Youngi üheks tuntuimaks hitiks on kahtlemata "Every Time You Go Away", ent mehe enda hinnangul oli murdepunktiks tema karjääris hoopis lugu nimega "Wherever I Lay My Hat": "See oli mu esimene number 1 hitt Inglismaal ja siis ma tõdesin, et mu idee jääda r'n'b juurde, kuid teha sellega midagi uut...Teadsin, et see toimib, sest see lugu jõudis edetabelis number 1 positsioonile ja see oli tõeline murdepunkt. "Every Time You Go Away" süvendas aga mu edu just Ameerikas, sest sellel hetkel ma olin juba edukas pea kogu Euroopas, Austraalias, Uus-Meremaal ja Hong Kongis. Kui "Every Time You Go Away" tõusis esimeseks Ameerikas, siis tõusis ta esimeseks ka Jaapanis, siis sellega oligi juba kõik läinud nii, et ega enam paremini minna eriti ei saanudki," seletas muusik.

Saabuval nädalavahetusel toimuval Haapsalu rokipeol lubas Paul Youn esitada nii hitte kui vähem tuntud palu. "Vahel ma panen sisse laule, mida ma pole ammu esitanud ja ma ei tee lugusid eriti 90ndatest. Lõpuks inimesed tahavad aga ikka kuulda mu hitte 80ndatet, nii et need jäävad alati mu sõusse sisse. Teen mõned laulud oma uuelt albumilt ja siis mõned 90ndatest nagu "Senza Una Donna" ja "What Becomes of The Broken Hearted" vahel, aga suured hitid on alati kavas," ütles Young.

Vaata lähemalt videost!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare