Kaua valminud kaunike! DJ BoBo korraldab Tallinnas võimsa juubelipralle, mida valmistati ette kaks ja pool aastatJuba vähem kui kuu aja pärast saabub Tallinna fantaasiarikas DJ BoBo Mystorial Tour. Rene Baumann ehk DJ BoBo jaoks on tegemist tema 25. lava-aastat tähistava ajarännakuga, mida valmistati ette kaks ja pool aastat.

Mystorial Tour meenutab oma ülesehituselt pigem muusikali, mis annab ülevaate DJ Bobo 25 aasta pikkusest lavakarjäärist. Kontserdi jooksul saab kuulda Saksamaa ühe müüduima artisti ajatuid hitte nagu näiteks: “There Is A Party”, “Freedom”, “Somebody Dance With Me”, “Feeling”, “Everybody” ja 2007. aastal Eurovisiooni lauluvõistlusel osalenud laul “Wampires Are Alive”.

DJ BoBo Mystorial Tour pakub vaatajatele tõelist visuaalset ja akustilist naudingut. DJ BoBo jagab lava professionaalsete tantsijate ja muusikutega, kes kannavad etenduse jooksul kümneid erinevaid ja säravaid kostüüme. Seda kõike võimendab spetsiaalselt loodud valgus- ja pürotehnika show.

Mystorial Tour on väga populaarne, eriti Saksamaal ja Šveitsis. Tuuri jooksul käidi 23 erinevas kontserdipaigas ja seda külastas üle 175 000 fänni. Enne Tallinna külastab DJ BoBo Viini ja Budapesti ning need saalid on juba välja müüdud.

DJ BoBo esineb Tallinnas, Saku Suurhallis 30. septembril. Piletid on müügil Piletilevis.

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare