KUULA: Ainult neile, kel on internet: reket paiskas veebi oma uue albumi "Super ei"KUULA: Ainult neile, kel on internet: reket paiskas veebi oma uue albumi "Super ei"
Foto: Pressimaterjal

Räppar reket paiskas täna digitaalsel kujul muusikasõprade ette oma uue albumi nimega “Super ei”.

Albumil on seitse lugu, nende hulgas sügisel ilmunud “Köievedu”. Eelmainitud singel valiti 2016. aasta Raadio 2 Aastahiti hääletusel kohale number kümme, sama aastat kokkuvõtval hiphop.ee rahvahääletusel saavutas lugu teise koha.

Eelmine kauamängiv „Tuule tee“ oli muusikakeskkonna Deezer statistika kohaselt 2016. aasta enimkuulatud album Eestis. „Tuule tee“ jõudis oma kuulajani, tõi kaasa väärt tähelepanu ja seda jagades tiheda tuurigraafiku.

Artisti enda sõnul: „Andsin aastaga kokku kuskil 70 kontserti ning lugematul arvul intervjuusid. Lõpuks kinnistad endale sellega koha meedias ja nii ise kui ka teised unustavad ära, miks sa sinna üldse sattusid. Ühel hetkel avastad, et pigem huvitab inimesi, mida sa sööd või millist mütsi sa kannad, kui see, millist muusikat sa kirjutad. Sellest sündiski „Super ei“ kontseptsioon, milleks on muusika loomine ilma suurema mölata.”

"Super ei" on produtseerinud Paul Oja, Lauri Täht, 372, Lumele, Sander Mölder ja DJ Critikal, kes ka albumi lindistas.

"Kohe, kui laulud valmis said, andsin nad maailmale kuulamiseks, tasuta. Väga limiteeritud koguses, ainult neile, kel on internet," ütleb reket.

Paari nädala pärast stardib Tartus üle Eestiline plaati tutvustav Super tuur. Esitluskontsertide kuupäevad:
28. aprill — Tartu: Club Illusion
29. aprill — Võru: Club Tartu
5. mai — Pärnu: Ööklubi Sugar
6. mai — Viljandi: Cheers
12. mai — Sonda: Sonda Kõrts
13. mai — Tallinn: Von Krahl

Kuula reketi albumit "Super ei" Spotifyst!

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare