KUULA | Elephants From Neptune rõõmustab rokisõpru kahe uue palaga: on aeg näidata, et Eestis ei tehta ainult mugavat peerurokki

 (3)
KUULA | Elephants From Neptune rõõmustab rokisõpru kahe uue palaga: on aeg näidata, et Eestis ei tehta ainult mugavat peerurokki
Foto: Renee Altrov

Eesti Muusikaauhindadel Aasta ansambliks tituleeritud Elephants From Neptune‘i eelmisest, Aasta rokkalbumist "Oh No" on juba aasta möödas. Bänd ei istu aga niisama käte peal ning täna ilmus selle tõestuseks kaks uut lugu: singel "Love Drinks Me" ja toetav pala "Barricade (Part 1)".

qTahtsime oma fännidele sügiseks midagi uut anda. Lood salvestasime Tartus Clockworki stuudios kahe päevaga - täname kogu nende poolset tiimi ka kindlasti! Oleme vana kooli meediumi meelt ja noh, kuna vinüülil on kaks poolt, siis meie singlil ongi kaasas ka teine lugu," mainib trummar Jon Mikiver.

Solist Robert Linna lisab: "Pole kunagi oma muusikat selliselt presenteerinud, nii oleme justkui "digiajastu moodsad", kuid saame jonnakalt oma armastust vana kooli vastu üles näidata. Lugusid toetavate visuaalide eest suur tänu August Varustinile".

Singel "Love Drinks Me" ning selle digitaalne b-pool ehk "Barricade (Part 1)" on hetkel kuulamiseks väljas vaid bändi kodulehel elephantsfromneptune.com.

November kuulub bändil uue muusika tuurile. Sel nädalavahetusel suundutakse Lätti, Eesti kontserdid toimuvad Pärnus, Rakveres, Tallinnas ja Tartus.

"On aeg näidata, et Eestis ei tehta ainult mugavat peerurokki. Eesti väärib midagi teravamat!" lisab bänd ühiselt meelestatult.

Elephants From Neptune'i lähiaja kontserdid:
3.11 Krogs Aptieka, Riia
4.11 FonoKlubs, Cesis
10.11 Kultuuriklubi Tempel, Pärnu
11.11 Kära Kants, Rakvere
17.11 Kivi Paber Käärid, Tallinn
18.11 Genialistide Klubi, Tartu

Telli Kroonika