KUULA: Homme ilmuv Faun Racketi värske album "Enter Projector"


Faun Racket
Faun RacketFoto: Pressimaterjal, Faun Racket

Ainult täna kuni südaööni on Rada7.ee veebilehel tasuta täismahus eelkuulatav Faun Racketi debüütalbum “Enter Projector”. Ahjusooja albumit saab live’s kuulda aga juba homme õhtul Von Krahli teatrisaalis.

Varemalt erinevatest projektidest ja koosseisudest tuntud muusikud Andres Lõo (Luarvik Luarvik, Opium Flirt) ja Talis Paide (Kosmosepealinn, State of Zoe) on pea kaks aastat Faun Racketi bassimuusika radadel toimetanud. Linnafaunast inspireeritud albumil on kümme dramaatilisi tekste ja vokaale sündisaundi ja “südamesõbraliku biidiga” ühendavat lugu.

Albumilt seiab ka Tour d'ÖÖ öösõitude teemaloo "Melody Lane", mis on täna õhtul kell 22:30 ETV "Eesti lugude" sarjas tele-esilinastuva dokfilmi "Velosoofid" peamine heliriba.

TREILER: Jaan Tootseni uus Eesti jalgrattafanattidest rääkiv dokfilm "Velosoofid" jõuab kinno

Seotud lood:

“Enter Projectorit” saab endale päriseks soetada alates homsest ja seda nii CD kui LP formaadis. Album on müügil ka esitluskontserdil Von Krahlis.

Homme astuvad Von Krahlis koos Faun Racketiga üles lauljatar Kene Vernik oma kauaoodatud esimese sooloesinemisega ja krautrocki elektroonikaga ühendav jõuline “anti-bänd” K-X-P Soomest.

KUULA ALBUMIT SIIT.

Telli Kroonika