KUULA | Tubli töö! Eesti lauljanna Desiree võlus vene televaatajate südameid

 (1)
Eesti Laulu esimene poolfinaal
Eesti Laulu esimene poolfinaalFoto: Madis Veltman

Peagi jõuab Eesti publikuni Taani-Rootsi populaarse telepõneviku “Bron/Broen” uusversioon “MOCT/SILD”, mille avalooks on Eesti Laulul tuntuks saanud lauljatari Desiree poolt lauldud “Burn Like the Sun” eestikeelne versioon.

“Desiree Mummi vokaal oli just eestikeelsena taotuslik ja sobib ideaalselt sarja venekeelse versiooni avalooks, luues juba algtiitrite ajal sobiva atmosfääri. Desiree hääl on nagu sari isegi – intrigeeriv ja põnev,” kommenteeris Yulia Sumacheva, WeiT Media tegevjuht ja peaprodutsent.

“MOCT/SILD” on Venemaal juba populaarsust kogunud krimisari, mille keskmesse jääb Eesti ja Venemaa vaheline Narva-Ivangorodi sild. Sari on filmitud Eestis ja Venemaal, põhiliselt viies linnas: Tallinn, Narva, Ivangorod, Peterburi ja Sochi. Kaasa teevad ka mitmed Eesti näitlejad, nende hulgas Guido Gangur ja Elina Purde.

Loo autoriteks on Isaac Heath Carpenter ja Lindsay Marcus, master ja salvestus Marco Margna, vokaal Desiree Mumm, artist The Moon Chambers.

Seriaali on tootnud Filmlance, Endemol Shine Group ja Nimbus Film. Globaalset hitti Bron/Broen (MOCT/SILD) on müüdud üle 180 territooriumile maailmas ja saab 5 adapteeritud versiooni.

Kuula lugu siit!

Voorand - Paneme aja seisma kuni 22.11
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare