Lauri Saatpalu: ma väga vabandan oma käitumise ja lollide naljade pärast, mis polnud naljakad!

 (36)
Lauri Saatpalu
Lauri SaatpaluFoto: Rauno Volmar

Eile õhtul Tartumaal Luke mõisas toimunud Dagö kontserdi külastajad said suure üllatuse ja sootuks teistsuguse kontserdikogemuse, mis nii mõnelegile ei meeldinud. Kohati liiga isikliku ja emotsionaalse jutu eest, millest Lauri Saatpalu eilsel kontserdil rääkis, otsustas mees kõigi ees vabandada.

Publik on artisti vabanduse väga hästi vastu võtnud:

"Suur ja austust vääriv mees on see kes julgeb tunnistada viga ja vabandust paluda. Sellest võiks õppida paljud!" kirjutas üks Dagö fänn.

"Eh, viletsaid päevi on kõigil. Kontserdi teine pool oli väga hea, DAGÖ on ja jääb superheaks bändiks. Soovime Laurile probleemide kiiret lahenemist ja pea püsti!"

"Mina olen väga rahul et osalesin, hääl ka ilma sõnadeta SUPER!!! Ja teine pool juba rahva ergutusel sõnad ka olemas rohkem. Igaljuhul parimat ja loodan, et saad positiivest rahvast ning kommentaaridest ka jõudu oma murede lahendamiseks!" toetas järjekordne fänn Laurit.

Kommentaaride põhjal võib järeldada, et inimesed olid Lauri emotsionaalsusest hoolimata kontserdiga väga rahul ja tulevad hea meelega ka järgmine kord!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare