Legendaarne kitarrist Steve Hackett saabus Tallinna!


Steve Hackett
Steve HackettPressimaterjalid

Täna õhtul esineb Tallinnas Nokia Kontserdimajas täissaalile
legendaarne Genesise kitarrist Steve Hackett, kes saabus Eestisse oma ülimenuka maailmaturnee «Genesis Revisted» II 2014 raames tuues kuulajateni valiku ansambli Genesis varajase perioodi lugudest.
Nädala jooksul on Steve Hackett koos oma bändiga väljamüüdud kontserdi andnud Moskvas, Sankt Peterburgis ja eile õhtul Helsingis. Vaatamata kahe ja poole tunni pikkusele kontserdile ei tahtnud publiku ovatsioonid ja korduslugude nõudmine kuidagi lõppeda.

Steve Hacketti viimane album “Genesis Revisited II” on olnud ülimalt edukas. Uuel plaadil saab kuulda laule, mille on kirjutanud just Steve Hackett või on need valminud koostöös teiste legendaarse Genesis’e pillimeestega aastail 1970 – 1977. Lugudele on lisatud ka veidi tänapäevast helipilti ning ning Hackett on pannud lood kõlama mitmete erinevate lauljate häältega.

“Genesis Revisited II”-show on kahe ja poole tunnine show, milles on palju valgusmängu, videoinstallatsioone ja ülimalt kvaliteetset heli, mis on Steve Hacketti kaubamärk.

Steve Hacketti kontserdil on suurepärane võimalus kuulda selliseid ansambli Genesis surematuid lugusid nagu “Watchers of the Skies”, “Dancing With the Moonlit Knight”, “Firth of Fifth”, “The Musical Box”, “Dance On A Volcano”, “Supper’s Ready” jpt.

Esmakordselt külastas Steve Hacket Eestit 1988.aastal esinedes akustilise kavaga 80 000 muusikafänni ees legendaarsel festivalil “Rock Summer”.

Üksikud piletid põrandatasandile ja rõdule saadaval Piletilevis ja Ticketpros.

Telli Kroonika