Loits tähistab 10. sünnipäeva uhke kontserdiga

 (5)
Loits tähistab 10. sünnipäeva uhke kontserdiga
---

8. mail annab ansambel Loits oma 10. juubeli puhul klubis Tapper suurejoonelise kontserdi, kus esitatakse ka lugusid, mida varem laval esitatud ei ole.

Üles astuvad ansambli endised ja praegused liikmed, samuti külalised nii Loitsu koosseisus kui eraldi kavadega. Omakorda väärib äramärkimist fakt, et esmakordselt Loitsu loos on lavale seatud kaks suurt ekraani, millel hakkavad jooksma spetsiaalselt selleks õhtuks kokku monteeritud filmikaadrid.
 
Klubi kõrtsipoolel, hellitavalt Herberti lavaks kutsutavas osas esitavad Margus Põldsepp (Untsakad, Kiritöö) ja Sulev Salm (Oort, Kiritöö) populaarseid laule nii Vabadussõja kui ka Teise ilmasõja päevilt. Kogu üritus talletatakse filmilindile ning sellest ilmub veel tänavu uhke DVD koos rohke lisamaterjaliga.

 
“LOITS 10” piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades hinnaga 150 krooni. Piiratud hulk 125-krooniseid sooduspileteid on saadaval Tallinnas klubis Tapper, kauplustes "Lasering" (Pärnu mnt. 38) ja Musicboxis (Ülemiste Keskus); Tartus pubis Underground ja Liivamäe muusikariistade äris; internetis Flak'n'Roll Recordsi kodulehelt.
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare