Londoni eestlaste bänd Dead Next Door esitleb uut plaati

 (9)
Londoni eestlaste bänd Dead Next Door esitleb uut plaati
---

Viimati 2006.a. Paljassaare RockFestil ning Green Christmasil üles astunud kunagised tartlased ja nüüdseks ligi 9 aastat londonlased on taas Eestis ning tutvustavad oma täispikka plaati.

"Album "Flow" on retrospektiiv kogu meie tegevusaja loomingule, valisime umbes paarikümne lindistatud loo hulgast välja neliteist,  vanemad on 5-6 aastat tagasi kirjutatud, viimane aga sündis veel  stuudioseinte vahel," rääkis DND peamine laululooja ja vokalist Andreas, kes nimetab peamisteks eeskujudeks bände Kino, Metro Luminal, Joy Division, The Cure jne.

"Stuudiosessioonid ei läinud sugugi lihtsalt - näiteks esimene  kitarride/basside lindistus tundus algselt igati imetabane,  hilisemal kuulamisel osutus see nii halvaks nagu oleks läbi  kilukarbi salvestatud."

Sel talvel otsustas suurest rock'n'roll eluviisist tulenevalt  terviseprobleemidele viidates bändist lahkuda senine trummar Gavin.  Uue trummari otsingud vältasid mitu kuud, nüüdseks on koha sisse  võtnud Chris. "Chrisi tulek on uued tuuled puhuma pannud - taas on rohkelt motivatsiooni, kirjutame hulgi uut plaadimaterjali. Ei tahaks pikka pausi järgmise plaadini vahele jätta."


Dead Next Door esineb:
28. mail Pärnu Mai Keskuse Rokiklubis, Papiniidu 50
Lavale astuvad ka The Belka ja Aides.

29. mail rokiklubis Tapper, Pärnu mnt 158G
Lavale astuvad ka Sinine, Aides, The Nymph

30. mail Tartus, Rock'n'Roll Heaven, Tiigi 76A
Kuulda saab ka ansambleid Sinine ja Aides.


VAATA KA bändi MySpace'i lehte.
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare