Melomaan, rõõmusta: Tänavusel Flow festivalil astuvad üles Kendrick Lamar, Patti Smith ja St. Vincent


Melomaan, rõõmusta: Tänavusel Flow festivalil astuvad üles Kendrick Lamar, Patti Smith ja St. Vincent
Foto: Chris Pizzello, AP

Igal suvel tuhandeid melomaane võõrustav Flow festivali tegi avalikuks esimesed tänavused artistid.

Helsingis Suvilahti tehasekompleksis toimuv Flow festival on tuntud kui omanäoline kompott peavoolu lavajumalustest põrandaaluste uustulnukateni.

Igal aastal on festivalil 10–12 erinevat kontserdilava: peale suuremate telklavade ja välilava on seal ka väiksemad sees ja väljas asuvad esinemispaigad. Nii mahub näiteks pealava ette ligi 20 000-pealine publik, samal ajal kui väikesed lavad on mõeldud mõnesajapealisele kuulajaskonnale.

Tänavuse Flow festivali esimeste artistide seas on välja hõigatud USA räppar Kendrick Lamar, kelle album "DAMN valiti Areenis kriitikute ja melomaanide poolt 2017 parimaks plaadiks (Loe lähemalt SIIT), pungi grand old lady Patti Smith ja Ameerika lauljatar Annie Clark ehk St. Vincent.

Lisaks kuuluvad nimistusse Grizzly Bear, Bonobo, mura masa, ALMA, Sigrid, BROCKHAMPTON, Helena Hauff, Moodymann, Kube x Eevil Stöö, Vesta, 3TM in 3D ja Onni Boi. Rohkem artiste avalikustatakse juba 29. jaanuaril.

Seotud lood:

Flow festival toimub sel korral Helsingis 10. - 12. augustini. Piletid on saadavad lehekülgedel Ticketmaster ja Tiketti.

Rannap 65
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare