Mis juhtus? Eilsel Õigusriik 100 kontsertaktusel kukkus mitu esinejat keset etteastet kokku

 (191)

Õiguste eest seisja autasu üleandmine Nordia kontsertsaalis
Õigusriik 100 kontsertaktusFoto: Taavi Sepp

Delfiga võtsid ühendust murelikud kodanikud, kes väisasid eile kontsertaktust, kus anti välja "Õiguse eest seisja" auhinnad. Pärast kõnesid ja tseremooniat esines Rahvusooper Estonia poistekoor, kelle ridadest nii mõnigi nooruk vastu ei pidanud ning esinemise ajal kokku kukkus. Just see panigi üritust külastanud inimesed muretsema.

Üritust korraldanud justiitsministeeriumi avalike suhete juht Katrin Lunt rääkis, et midagi hullu ei olnud: "Kaks poissi kukkusid kokku. Aitasin neid turgutada, andsin neile mahla ja kaks šokolaadikommi ning kõik oli jälle hästi, eks oli õhtune aeg ja nad olid väsinud. Rääkisin ka koorijuhtidega, nad ütlesid, et see pole väga erakordne."

Koori direktor Hirvo Surva rahustab samuti ehmunud publikut. “Seal paar-kolm poissi tõesti minestasid ära,” alustas Surva seletamist, olles pärast küsimuse kuulmist naeru pugistanud. “Seda on väga lihtne seletada. Noormehed selles vanuses kasvavad kiiresti, aga füüsis ei tule veel järele ja siis võivadki juhtuda sellised asjad. See on poistekooris üsna tavaline. Midagi hullu ei olnud, poisid said ilusasti vett ja toibusid. Seda meil ikka vahest juhtub," võttis Surva asja külma kõhuga. Noorim laulja kooris on üheksa-aastane ning vanim kolmekümnene.

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare