MUSAKISMA | Vihane trummar jalutas "Eesti top 7" saatest keset intervjuud minema

 (20)

MUSAKISMA | Vihane trummar jalutas "Eesti top 7" saatest keset intervjuud minema
Kuvatõmmis, ERR

Eesti ainsas muusikavideote saates "Eesti top 7" kiskusid asjad õite tulisteks. Muusik Rainer Ild oli tulnud ühes oma trummari Sven Seinperega uut muusikavideot tutvustama, ent Seinpere ei suutnud meestevahelist tüli minetada ning jalutas keset intervjuud minema.

Ehkki Rainer Ild säras intervjuus kui kevadine päike ning tundus koostöö üle õnnelik olevat, jäi mulje, et Sven Seinpere kiidulauluga kaasa ei lähe. Kahasse tehti laul, mis kannab nime "Problem".

Muusikavideot ennast kirjeldades rääkis Ild, et idee videoks sündis läbi improvisatsiooni. Seejärel pahvatas juba tükk aega toolil nihelenud Sven Seinpere järsult: "Meil oli selle mehega jutt, et saame kokku, lähme stuudiosse, teeme selle loo video ilusa, sinisilmse, rõõmsameelse. Ja siis tuleb see vend, on teil aimu, kuidas ma ennast tundma peaksin."

Sõnavõtule järgnevalt tõusis trummar toolilt püsti ja jalutas minema. Rainer ei minetanud oma heatujulist olekut ja lubas Seinperega, kellega nad on ka korterikaaslased, kodus pärast asjad selgeks rääkida.

Kuula kõmutekitanud lugu ennast siin:

Rallipäev
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare