Muusikud veedavad nädala BändCämpi laagris

 (1)
Muusikud veedavad nädala BändCämpi laagris
Weekend.ee

2.–6. augustil toimub Nelijärvel BändCämpi laager, kuhu tulevad kokku muusikud üle vabariigi, et moodustada uusi bände ja kahe ööpäeva jooksul kolm lugu selgeks õppida. Kõik laagri bändid astuvad üles ka 6. augustil Tallinna Lauluväljakul toimuval BändCämpi festivalil.

BändCämpi laager toimub juba kolmandat korda. Seekord kogunevad muusikud viieks päevaks Nelijärvele. Seal veedetakse loomingulisim nädal ja luuakse värsked bändid, uued lood, et 6. augusti hommikul üheskoos Tallinna Lauluväljakule BändCämpi festivalile esinema sõita. Laagris juhendavad muusikuid Mihkel Raud, Raivo Sersant ja Peeter Jõgioja.

BändCämpi eestvedaja Ikevald Rannap peab BändCämpi laagrit muusikaliseks maagiaks, sest kunagi ei tea, millega uued kooslused meid üllatavad. “BändCämpi laager on muusika ja uute bändide sünd, kus antakse käsi loomingulisusele ja vabadusele ning alustatakse muusikutena uut teed,” lisas Rannap.

BändCämpi festival toimub 6. augustil Tallinna Lauluväljakul, kus kahel laval esinevad kodumaised tuntud artistid, teiste seas Metsatöll, Toe Tag, Hu?, Dramamama, MID, Ketikoerad ja Taavi Peterson & Üdi. Lisaks astuvad üles firmabändid ning otse BändCämpi laagrist lauluväljakule saabuvad verivärsked koosseisud.

Voorand - Paneme aja seisma kuni 22.11
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare