Ott Leplandi debüütalbum purustab müügirekordeid

 (48)
Superstaari Superfinaal
Foto: Andres Putting

16. aprillil poelettidele jõudnud Ott Leplandi debüütplaat on müüki alustanud erakordse kiirusega. "Tegu on kahtlemata viimaste aegade kõige edukama Eesti artisti plaadiga, mis müügilettidele jõudnud on," kinnitab muusikaärimees Aarne Valmis. "On tunne, nagu oleksid jõulud," võrdleb ta tänast päeva pühaga, mil kingikottidesse ohtralt CD-plaate ostetakse.

"Kui muidu viime kauplustesse plaate 20, siis praegu 50 ja 100 kaupa," kirjeldab Valmis olukorda.

Aarne kiidab TV3 kiiret tegutsemist ja Leplandi plaadi produtsenti Danel Pandret, kes superstaari tiitli võitnud Oti esikalbumi kallal kiiresti tööle asusid. "Selline asi on võrreldav muu maailmaga, kus superstaarisaate võitnud lauljaga kiiresti koostööd tegema hakatakse ning ajal raisku minna ei lubata."

Oti enda kõrvu jõuab info plaadi suurest edust alles siis, kui Publik temalt selle kohta aru pärib. "Mul on seda väga hea meel kuulda. Olen sügavalt tänulik kõikidele inimestele, kes raskele ajale vaatamata plaate ostavad."

Hetkel Eestimaa erinevates paikades kontserte andev Lepland on õnnelik, et külastajaid ka esinemistele jagub: "Suur aitäh kõikidele," ütleb ta.

Kes palju teeb, see palju jõuab. Nii on lugu ka Otiga, kelle kanda on ka "Keskkoolimuusikali" peaosalise Troy roll. "8. maist alates saab selles rollis näha juba Kristjan Kasearu," annab Lepland teada.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare