Pane peopüksid jalga! Nirvana tribüütbänd esineb Tallinnas

 (3)

Nirvana
NirvanaPressimaterjal

Maailma üks parimaid Nirvana tribüütbände esineb sel laupäeval, 17. märtsil Tallinnas, Tondiraba jäähallis.

Nirvana on üks XX sajandi kultuslikumaid ansambleid: kolm muusikut salvestasid oma karjääri jooksul 3 albumit grunge stiilis ja maailm muutus pöördumatult teiseks.

Legendaarne Chad Channing alustas Nirvanas 1988. aastal ja oli trummariks nii bändi ühe kultuslikuma albumi "Bleach" välja andnud koosseisus kui bändi esimesel üleriigilisel tuuril. Peale selle on Chad tuntud ka kaheksa laulu autorina, nende seas Nirvana megahitt "With the Light Out", samuti laulu "Silver" teksti kaasautorina. Tema häält võib kuulda Dave Grohli asemel bändi parimal albumil "Nevermind" lauludes "In Bloom", "Breed", "Lithium" ja "Stay Away" ning suuremal osal hilisematest taasväljaannetest ja kompilatsioonidest kuni 1993. aastani.

Nirvana Pressimaterjal

Pikka aega ei esitanud Chad Channing oma kuulsa bändi laule, vaid keskendus oma uuele ansamblile “Before Cars”, kuid ei suutnud ära öelda Nirvana 30. aastapäevale pühendatud tuuri korraldajatele ning nõustus esitama nii omaenda loomingut kui teisigi grungekuningate
surematuid hitte.

Nõndaks liitus Channing USA parimaks Nirvana tribüütbändiks tituleeritud ansambliga The Nirvana Experience.

Nirvana sõu taasesitus on vapustavalt identne ka kõla poolest, jа Chad Channingi lavaletulek tõotab kõigile fännidele Kurt Cobaini ja Krist Novoselici nähtamatut, ent selgelt tuntavat juuresolekut.

Osta piletid Piletilevist!

Nirvana Pressimaterjal
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare