PEOSOOVITUS: Klubis Sinilind kõlab reedel reggaet ja dub'i kahest võimsast helisüsteemistPEOSOOVITUS: Klubis Sinilind kõlab reedel reggaet ja <em>dub</em>'i kahest võimsast helisüsteemist
Foto: Seafront

Reedel, 21. juulil klubis Sinilind toimuv reggae ja dub-muusika pidu "Seafront meets Wolde Egziabher" pakub erakordset võimalust nautida bassimuusikat kahest võimsast helisüsteemist korraga. Eesti ainuke reggae-plaadifirma Strictly Dub Records oma Seafront helisüsteemiga kutsub külla Wolde Egziabher soundsystem'i Leedust.

"Sellisel peol mängivad süsteemid kordamööda – alguses pool tundi, siis viisteist minutit ja hiljem, kui võimud on juba soojad, pannakse peale tõelised hittlood ja dubplate’id. See annab suurepärase võimaluse võrrelda erinevate helisüsteemide võimsust ja kõla," ütles Strictly Dub Recordingsi eestvedaja Simon Chaozlevel.

Wolde Egziabher helisüsteemi taga seisab Ras Wolde koos oma meeskonnaga. Oma kodumaal Leedus on nad tuntust kogunud "Dub mokykla" (leedu keeles dub'i kool - toim.) ürituste korraldamisega, kuhu on kutsunud ka mitmeid välismaiseid esinejad. Ras Wolde on lubanud Tallinna jaoks oma helisüsteemi veelgi täiendada ning kaasa võtta oma lemmikartistide vinüülid: Dennis Brown, Bim Sherman, Johnny Clarke, Twinkle Brothers, Vivian Jones ja Cultural Roots on vaid mõned nimed. Kindlasti ei unusta Ras Wolde ka enda ja teiste produtseeritud dubplate.

Bass hakkab kõmisema kell 23.00, pilet on 5 eurot. Vaata ka ürituse Facebooki lehte!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare