Plagiaadiskandaalis võidukas Põhja-Tallinna solist: see, mis Mart Sander tegi, on puhas.... !

 (78)
Plagiaadiskandaalis võidukas Põhja-Tallinna solist: see, mis Mart Sander tegi, on puhas.... !
Foto: Urmo Luts

Ansambli Põhja-Tallinn jaoks sai plagiaadiskandaal täna läbi ning ekspertkomisjon otsustas, et laul jätkab Eesti laulu konkursil osalemist. Solist Jaanus Saks ehk Wild Disease räägib terve bändi eest, kui ütleb, et ei mõista, milleks ja kellele sellist skandaali vaja oli ning leiab, et see on totaalne "mindfuck".

"Võib-olla Mart Sander tahtis lihtsalt oma näitust promoda," muigab ta ja lisab juurde, et hea nali on alati teretulnud, kuid kõnealust paroodiavideot ei saa päris kindlasti kvaliteethuumori alla liigitada.

"Me ei teadnud, et selline video olemas on ja ilmselt poleks sellest teadnud ka teised, kui meedia poleks teema suureks puhunud. Milleks sellist kära tõsta mingi teema üle, mis pole üldse aktuaalne?" arutleb ta. "Küllap otsiti põhjust, kuidas seda lugu minema saada sellelt konkursilt, otsiti vigu. See on naeruväärne tegevus!" annab Jaanus asjale oma hinnangu.

"Inimesed leiavad sarnasusi sealt, kust nad ise tahavad leida ja see, et Mart oma refrääni peaaegu sama viisiga kõlama pani ja salmid sama tooniga sisse tegi on puhas mindfuck inimestele, kes muusikaga kursis pole. Ärge olge nii kadedad ja kibestunud kõige peale, see on siiski muusika, mitte poliitika!"

LOE KA: Eesti laulul osalev Põhja-Tallinna hitt "Meil on aega veel" on plagiaat?

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare