Priscilla Presley jamatav avaldus: depressioonis Elvis võttis endalt ise elu, see polnud õnnetus

 (9)

Priscilla Presley jamatav avaldus: depressioonis Elvis võttis endalt ise elu, see polnud õnnetus
AFP

Elvis Presley eksnaine Priscilla väidab, et Elvis võttis teadlikult liiga palju ravimeid, et ta tervis lõplikult üles ütleks.

Daily Mail kirjutab, et Elvis suri 1977. aastal, olles kõigest 42-aastane. Ametlik põhjus oli südamerabandus, ta oli vahetult enne võtnud sisse palju ravimeid.

Sel nädalal linastus telekanalis HBO dokumentaalfilm "Elvis Presley: The Searcher". Filmile eelnenud diskussioonis osales ka 72-aastane Priscilla, kes paistis silma ootamatu avameelsusega.

Ta ütles, et Elvis võttis endalt elu ise ehk võttis teadlikult liiga palju ravimeid. Mehe tervislik seisund oli kehv - selleks hetkeks oli teda tabanud juba mitu südamerabandust. Priscilla nentis, et paljud on heitnud ette, et lähedased midagi ei teinud, et Elvis oma sõltuvustest vabaneks, aga need jutud läksid kui musta auku. "Sa ei ütle Elvis Presley'le, mida teha, ta lihtsalt ei kuulanud!"

Elvis ja Priscilla läksid lahku 1973. aastal, ent suhtlesid edasi.

Enesetapule viitab seegi, et hiljuti leiti üles kirjad, mille Elvis oli kirjutanud jooksvalt mitme kuu jooksul enne surma, nende nukrast toonist võib välja lugeda, et ta valmistus lahkuma.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare